Саакашвілі схуд на 12 кг за вісім днів голодування у СІЗО, батько благає зупинитися

Саакашвілі схуд на 12 кг за вісім днів голодування у СІЗО, батько благає зупинитися
Читать на русском

За інформацією адвоката Саакашвілі, у понеділок з ним зможуть зустрітися його батьки та діти.

Міхеїл Саакашвілі, який з 1 жовтня перебуває у грузинському СІЗО, через вісім днів голодування схуд на 12 кілограмів. Батько політика звернувся до нього через соціальні мережі та попросив зупинитися.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву адвоката Міхеїла Саакашвілі Бека Басілая.

За його словами, морально Саакашвілі бадьорий, а от про його стан здоров'я починають турбуватися через голодування.

"Візуально, якщо на нього подивитися, видно, що людина схудла. Наскільки я знаю, схуд приблизно на 12 кілограмів. З кожним днем ​​стан його здоров'я почне поступово погіршаться, якщо вже не погіршився. Морально він бадьорий", - сказав Басілая.

Батько Міхеїла Саакашвілі Ніколоз Саакашвілі, який є лікарем і професором медицини, звернувся до сина через соціальні мережі та закликав його припинити голодування.

"Міша!!! Звертаюся до тебе як лікар і як батько. Справа стосується голодування, яка нічого доброго не принесе твоєму здоров'ю, тільки зашкодить. Ти вирішив підтримати країну, і треба до кінця стояти поруч з народом. Потім - енергійні, як властиво тобі, дії. Голодування на певному етапі зробило свою справу в якості протесту. А зараз потрібно мобілізувати твою енергію разом з народом. Знай, що голодування вже ллє воду на млин ворогів. Прошу тебе припинити цю акцію, набратися сил і енергії для подальшої боротьби" , - заявив Ніколоз Саакашвілі.

На даному етапі у батька політика немає іншого способу зв'язатися з сином. Однак, як повідомив Басілая, в понеділок з Саакашвілі зможуть зустрітися його батьки та діти.

За інформацією адвоката, Саакашвілі як і раніше позбавлений права на телефонні дзвінки - це обмеження з боку прокуратури Басілая вважає незаконним.

Раніше APnews повідомляв, у Грузії розповіли про умови утримання Саакашвілі в СІЗО.

Новини партнерів

Українська армія вперше в історії проведе парад у Луганській області
Рада не змогла призначити першого віце-спікера: хто претендує на посаду