Саакашвілі погодився стати прем'єр-міністром Грузії, але "не на повний термін"

Саакашвілі погодився стати прем'єр-міністром Грузії, але "не на повний термін"
Читать на русском

Він зазначив, що поки він знаходиться в Україні і виконує свої функції глави виконавчого комітету Національної ради реформ.

Глава виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі заявив, що готовий стати прем'єр-міністром Грузії. Однак не на повний термін. Про це APnews пише, посилаючись на його заяву.

Екс-президент Грузії повідомив, що погодився зайняти пост прем'єр-міністра Грузії "на стабілізаційний період" в разі перемоги опозиції на парламентських виборах 31 жовтня.

"Я дав згоду на пропозицію об'єднаної грузинської опозиції стати прем'єр-міністром після перемоги на парламентських виборах 31 жовтня... Я хочу допомогти моєму грузинському народу вийти з кризи. Тому я оголосив, що згоден бути перехідним прем'єр-міністром не на повний термін, а на стабілізаційний період, поки нам не вдасться подолати глибоку економічну кризу, в якому зараз знаходиться Грузія", - заявив Саакашвілі.

Він також зазначив, що поки він знаходиться в Україні і виконує свої функції глави виконавчого комітету Національної ради реформ.

"Ми готуємося до чергового засідання Нацради, на яку у нас є дуже важливий порядок денний. Ми запропонуємо засіданню комплексні реформи надрокористування, підключення до електрики, судову реформу і реформу ДАБК. Крім того, незабаром парламент розгляне запропоновані нами раніше реформу митниці, введення податку на виведений капітал і реформу приватизації. Також я продовжую поїздки по Україні і працюю в штатному режимі. Для мене доля України і Грузії нероздільні", - зазначив політик.

Раніше APnews писав, що в Грузії опозиція висунула Саакашвілі кандидатом на пост прем'єра.

Саакашвілі погодився стати прем'єр-міністром Грузії, але "не на повний термін"
Читайте також:
В Україні знову різко зросла кількість інфікованих COVID-19 за добу
Україна повернула посла в Білорусь, але відносини між країнами залишилися "на паузі"

Новини партнерів