Саакашвілі незаконно перетнув кордон Грузії у вантажівці з молочною продукцією – прокуратура

Саакашвілі незаконно перетнув кордон Грузії у вантажівці з молочною продукцією – прокуратура
Читать на русском

У прокуратурі детально розповіли, як Михеїл Саакашвілі потрапив з України з Грузію.

Третій президент Грузії глава Виконавчого комітету Національної ради реформ Михеїл Саакашвілі перетнув грузинський кордон у вантажівці з молочною продукцією вночі 28 вересня.

Про це повідомила прокуратура Грузії, передає APnews.

Так, 28 вересня близько 23:00 судно під назвою "Вільнюс" зайшло в порт Поті з України з порту Чорноморська.

Вже 29 вересня о 01:04 з вказаного судна прибув причіп з молочними продуктами, що належить SCANIA, що належить IKA TRANS Ltd, який був завантажений молочними продуктами.

Зазначається, що 01:44 причіп виїхав до виходу і проїхавші кілька десятків метрів, о 01:47 в районі порту Поті, E.C. зупинив вантажівку і попрямував до задніх дверей автопричепи, звідки Михайло Саакашвілі вийшов о 01:49 і пересів в кабіну вантажівки.

"Такими чином Саакашвілі обійшов держконтроль і незаконно перетнув державний кордон Грузії.

Присутність Михеїла Саакашвілі в згаданому вище трейлері, де були розміщені молочні продукти, підтверджують відеозаписи та відеоекспертизи, зняті з його телефону", - повідомили в прокуратурі.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що Україна всіма силами намагатиметься повернути Саакашвілі з грузинської тюрми в українську.

Новини партнерів

З 2018 року голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при НАБУ проходили з величезними "накрутками" голосів
В Україні сотні працівників їдалень садочків та шкіл хворіють на золотистий стафілокок – МОЗ