Рятувальники вивезли понад 220 тонн уламків з місця обвалу будинку: існує загроза нового обрушення

Рятувальники вивезли понад 220 тонн уламків з місця обвалу будинку: існує загроза нового обрушення
Ексклюзив
Читать на русском

Наразі рятувальники проводять роботи на четвертому поверсі

Рятувальники вивезли приблизно 220 тонн будівельного сміття з місця зруйнованого вибухом будинку на Позняках. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прес-офіцера Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександра Хорунжого.

За його словами, наразі рятувальники проводять роботи на четвертому поверсі.

"Зараз приблизно на четвертому поверсі проводяться роботи. Я ще раз нагадую, що у нас четвертий, п'ятий, шостий, сьомий, восьмий поверхи були пошкоджені. Хочу сказати ще раз, що зараз вивезено близько 220 тонн будівельного сміття на 11 самоскидах. Тобто працюють рятувальники, ріжуть бетонні плити, за допомогою автокрану ці плити спускаються вниз і зокрема спускається також і будівельне сміття. Тут внизу працює екскаватор і працюють самоскиди. Поступово, крок за кроком ми проводимо ці роботи", - сказав Хорунжий.

Він додав, що поки роботи проводять тільки з четвертого по восьмий поверх, рятувальники працюють невеликими групами по три-чотири людини через обмежений простір і загрозу обрушення.

Як раніше повідомляв APnews, речі з постраждалого від вибуху будинку на Позняках зможуть забрати мешканці, чиї квартири знаходяться на перших чотирьох поверхах.

Новини партнерів

Київ та Вінниця готові до пом’якшення карантину
Це не хайп: Гарік Харламов і Христина Асмус розлучаються після восьми років шлюбу