Рятувальники продовжують гасити пожежі в семи лісництвах зони ЧАЕС і Житомирської області

Рятувальники продовжують гасити пожежі в семи лісництвах зони ЧАЕС і Житомирської області
Читать на русском

Співробітники ДСНС надають допомогу працівникам лісових господарств з гасіння окремих осередків.

Станом на ранок п'ятниці, 24 квітня, рятувальники ДСНС продовжують ліквідувати пожежі окремих осередків в чотирьох лісництвах Київської області, а також у трьох лісництвах Житомирської областей.

Про це повідомляє APnews з посиланням на ДСНС.

У повідомленні йдеться, що в Чорнобильській зоні відчуження підрозділи ДСНС гасять пожежі на території Луб'янського, Паришевського, Дитятківського і Денисовецького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію трьох осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора і с. Рудьки - с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торфовищ в осередках, пройдених вогнем.

Зазначається, що інженерною технікою створено 863 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1066 осіб і 253 одиниці техніки, у тому числі два вертольоти, якими 23 квітня здійснено 118 скидів - 236 т води.

В той же час, у Житомирській області пожежі в лісових масивах Овруцького району локалізовані.

Рятувальники ДСНС надають допомогу працівникам лісових господарств з гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу, лісової підстилки, пеньків і деревини у Виступовицькому і Словечанському лісництвах.

До гасіння залучено 686 осіб та 99 одиниць техніки, з них від ДСНС 81 особу особового складу та 20 одиниць техніки.

Як повідомляв APnews, через пожежу у Чорнобильській зоні радіоактивні речовини з відходів ЧАЕС можуть потрапляти у повітря.

Новини партнерів

Нардеп Вельможний після госпіталізації буде на позачерговому засіданні Ради
Covid-19 вбив понад 190 українців: нові дані