Рушниці, пістолети та карабіни: очевидець стрілянини у Броварах розповів деталі конфлікту

Рушниці, пістолети та карабіни: очевидець стрілянини у Броварах розповів деталі конфлікту
Ексклюзив
Читать на русском

Петраченко проживає в одному з багатоповерхових будинків, з яких можна було побачити конфлікт

Один з очевидців стрілянини у Броварах, яка сталась у п'ятницю, 29 травня, Денис Петраченко розповів, що відбувалось у місті в ексклюзивному коментарі APnews.

Петраченко проживає в одному з багатоповерхових будинків, з яких можна було побачити конфлікт. За його словами, постріли були дуже гучними через акустику у житлових кварталах. На місці стрілянини перед його будинком знаходилось приблизно 30-35 осіб.

"Я прокинувся від стрілянини. Постріли були дуже гучними, тому що тут акустика, тут житлові масиви. Я бачив особисто і у мене на відео можна порахувати, там десь плюс-мінус 30-35 осіб", - сказав очевидець.

Також Петраченко вказав, що поліція приїхала о 7:24, через дев'ять хвилин після того, як він прокинувся, проте конфлікт міг початись і раніше.

"Судячи з мого відео, якщо я о 7:15 прокинувся, поки зрозумів, що відбувається, поки зрозумів, що додзвонитись неможливо в поліцію, почав знімати на відео, раптом я там когось впізнаю, тому що я тут знаю багатьох. Хоча я тут місцевих не бачив. Приблизно о 7:24 приїхала поліція", - додав він.

Крім того, очевидець розповів, яку зброю використовували учасники стрілянини у Броварах.

"Стріляли з помпових рушниць, з травматичних пістолетів однозначно, можливо, з пістолетів під патрони Флобера, карабін "Сайга", я його бачив точно", - підкреслив Петраченко.

Як повідомляв APnews раніше, стрілянина за участі перевізників у Броварах сталась через проблему з правоохоронною системою, в якій все складніше стає захищати свої права та інтереси.

Новини партнерів

Стрілянину в Броварах будуть розслідувати і як замах на вбивство двох і більше осіб
Україна планує знову дозволити в’їзд іноземцям, але за новими правилами, - МЗС