Розв'язання бойових дій на Донбасі стане для України початком кінця - адміністрація Путіна

Розв'язання бойових дій на Донбасі стане для України початком кінця - адміністрація Путіна
Читать на русском

Дмитро Козак заявив, що РФ готова встати на захист своїх громадян на території Донбасу.

Заступник глави адміністрації президента Російської Федерації Дмитро Козак заявив, що повномасштабні бойові дії в Донбасі стане для України початком кінця. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-конференцію російського чиновника.

"Я вважаю, що є вже такі оцінки, і підтримую ті оцінки, які є і всередині України, що початок бойових дій - це початок кінця України. Це самостріл, постріл собі не в ногу, а в скроню", - заявив Козак.

За його словами, РФ буде змушена захистити своїх громадян на території Донбасу.

"Сьогодні все залежить від того, який масштаб буде пожежі. Якщо там буде, як каже наш президент, влаштована Сребрениця, ми, мабуть, будемо змушені встати на захист", - зазначив чиновник.

Водночас він вважає, що США, швидше за все, не штовхають Зеленського до загострення конфлікту в Донбасі.

"Я не думаю, що його (Зеленського, - ред.) поїздка на Донбас буде пов'язана із загостренням. У відповіді на перше питання я зазначив, що сьогодні важко передбачити, до чого ці діти дограються з сірниками. Ось важко просто передбачити, до чого вони дограються. Ось те, що він поїхав, - це елемент тієї ж гри", - підсумував Козак.

Як раніше повідомляв APnews, Україна має намір зробити все можливе для досягнення миру на Сході країни, попри чергове загострення

Новини партнерів

На Рівненщині посадять чоловіка на п’ять років за бійку, яка сталась 10 років тому
В Україну незаконно ввозили сотні вагонів з Росії