Розвідка повідомила, що бойовики на Донбасі запасаються зброєю

Розвідка повідомила, що бойовики на Донбасі запасаються зброєю
Читать на русском

Розвідка також повідомила про обладнання нових окопів для розміщення важкого артилерійського озброєння

Речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк в ході брифінгу з посиланням на дані розвідки повідомив, що бойовики запасаються зброєю, боєприпасами та обладнують окопи.

"За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК російських окупаційних військ вживаються активні заходи з усунення недоліків, виявлених на початку лютого цього року комісією Генерального штабу та командуванням Південного військового округу ЗС РФ", - сказав він.

Гуцуляк додав, що розвідка повідомила про завезення бойовиками додаткових запасів зброї і боєприпасів, обладнання нових окопів для розміщення важкого артилерійського озброєння.

Представники збройних формувань Російської Федерації активізували тренування артилерійських розрахунків та підготовку коректувальників артилерійського вогню.

Як повідомляв APnews раніше, начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак на брифінгу після засідання Ради національної безпеки і оборони розповів, що наступ бойовиків на Донбасі почався після 5:00, коли незаконні формування Російської Федерації відкрили артилерійський вогонь з усіх систем по позиціях 72-ї та 93-ї окремих механізованих бригад.

Новини партнерів

КСУ визнав конкурс у Верховний суд неконституційним
Начальник Генштабу розповів деталі бою на Донбасі