Розслідування смертельного отруєння у Боярці: школярки не були схильні до суїциду

Розслідування смертельного отруєння у Боярці: школярки не були схильні до суїциду
Читать на русском

Слідством встановлено, що дівчата також не мали проблем у сім‘ї та з однолітками

Школярки, які наковталися спазмалітиків у ліцеї "Гармонія" у Боярці не були схильні до самогубства, проблем у сім‘ї та з однолітками не мали. Про це APnews пише з посиланням на заяву голови департаменту захисту прав дітей та протидії насильству Офісу генпрокурора Юлії Усенко.

За її словами, наразі слідчими відпрацьовуються версії негативного впливу інтернету, законність продажу ліків дітям та схиляння до самогубства.

"Близько місяця тому школярка, що вижила, побачила в соціальний мережі «Тік Ток» відеозапис, де на чорному екрані було речення: «Випий 40 таблеток (препарату) та побачиш, що буде». Ось результат - дитина 13 років загинула!

І цей приклад ще раз наголошує на пріоритетності таких справ, які в більшості сприймаються як нещасні випадки, а насправді криють в собі багато проблем, з якими наші діти стикаються в повсякденному житті", - прокоментувала трагедію Усенко.

Додала, що 2021 рік почався з 18 самогубств та спроб їх вчинення. Вік дітей від 10 до 16 років. За її словами, деякі джерела пов'язують приріст з активізацією так званих "груп смерті", на кшталт "Синього кита".

"В кожному окремому випадку важлива робота підрозділів кіберполіції по виявленню таких небезпечних контентів, вжиття заходів до їх блокування. У протидії цим явищам та негативному впливу на підлітків небезпечного контенту в Інтернеті мають об’єднатися не лише правоохоронці, але й батьки та працівники закладів освіти, в яких навчаються діти", - наголосила вона.

APnews також писав, що сьогодні ще дві школярки наковталися небезпечних пігулок.

Новини партнерів

Катастрофа літака МАУ: Україна хоче "розібратися" з Іраном без суду - на це може піти 5 років
Смертельний челендж. Ще дві школярки наковталися небезпечних пігулок