Розробники соцмережі "Вконтакте" заявили, що обійшли блокування в Україні

Розробники соцмережі "Вконтакте" заявили, що обійшли блокування в Україні
Читать на русском

Соціальна мережа стала доступна без сервісів для обходу блокування (VPN).

Російська соціальна мережа "ВКонтакте" заявила про доступ "без обмежень" для українських користувачів. Розробники обійшли блокування соцмережі. Про це повідомляє APnews.

Так, на своїй офіційній сторінці команда "Вконтакте" для українських користувачів повідомила, що розробники поліпшили роботу проксі в мобільному додатку.

“Ми додали проксі в сам додаток, щоб ви могли користуватися ним без обмежень. Оновіть додаток VK - спілкуйтеся вільно і без обмежень”, — сказано у повідомленні.

Розробники зазначили, що для українських користувачів відтепер немає перешкод і вже не потрібно встановлювати сервіси для обходу блокування, щоб соцмережа безперебійно працювала на мобільних пристроях.

Розробники соцмережі "Вконтакте" заявили, що обійшли блокування в Україні

Як повідомляв APnews раніше, 14 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ №184/2020, яким продовжив дію застосування санкцій до російських соціальних мереж "Вконтакте" і "Одноклассники".

Після цього, у РФ відреагували на продовження санкцій проти російських сайтів в Україні і назвали таке рішення "актом цензури та свавіллям влади".

Новини партнерів

"Сума буде збільшуватись": в Офісі генпрокурора оцінили збитки від анексії Криму
За прапори, символіку та плакати: у Мінську затримали близько 250 осіб