Розкішний "палац Путіна" детально відтворили у Minecraft: тут і театр, і "склад бруду" – відео

Розкішний "палац Путіна" детально відтворили у Minecraft: тут і театр, і "склад бруду" – відео
Читать на русском

Палац Путіна в Minecraft побудували в масштабі 1:1 в найдрібніших деталях на єдиній карті світу з дотриманням усіх пропорцій і розмірів.

У популярній комп'ютерній грі Minecraft відтворили розкішний "палац Путіна", який знаходиться у Геленджику. Величезний будинок спробували якнайточніше перенести у віртуальну реальність, відображаючи навіть найменші деталі. Так, у Minecraft навіть є "склад бруду".

Про це APnews повідомляє з посиланням на відео в YouTube, яке опублікувала команда TeamCIS. Ці люди займаються тим, що відтворюють створені людиною споруди в рамках проекту Build The Earth.

"Ми – команда TeamCIS, і ми побудували палац Путіна в Minecraft в масштабі 1:1 в найдрібніших деталях на єдиній карті світу з дотриманням усіх пропорцій і розмірів", - йдеться у повідомленні команди.

Зазначається, що всередині розкішного особняка Minecraft намагалися побудувати всі головні приміщення з розслідування російського опозиціонера Олексія Навального, який власне і доніс до відома громадськості про існування так званого "палацу Путіна". Зазначається, що в грі можна побачити і театр, і басейн з колонами, і червону кімната з жердиною, і навіть "склад бруду".

Нагадаємо, як раніше повідомляв APnews, Фонд боротьби з корупцією російського опозиційного політика Олексія Навального опублікував дослідження про розкішний палац в Геленджику, який належить президенту Володимиру Путіну. Антикорупціонери називають палац "найбільшим Путінським секретом". Його площа становить 17691 кв. м.

Новини партнерів

Встане транспорт та пропаде електрика: на Україну обрушиться потужний суперциклон
На Одещині таємно знищили останній пам'ятник Леніну: фото