“Розірвати ланцюг”: у МОЗ пояснили, яких результатів чекають від карантину вихідного дня

“Розірвати ланцюг”: у МОЗ пояснили, яких результатів чекають від карантину вихідного дня
Читать на русском

Свого часу карантин вихідного дня було введено в Ізраїлі. Це допомогло знизити рівень захворюваності за три тижні на 20%

Цими вихідними в Україні вперше було запроваджено карантин вихідного дня. Таким чином влада хоче розірвати ланцюг передачі коронавірусної хвороби.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра охорони здоров’я Максима Степанова на брифінгу 16 листопада.

Він пояснив, що навіть якщо жорсткі обмеження буде введено на 2 дні і іх всі будуть дотримуватись, це допоможе Україні призупинити “ураганне зростання” кількості хворих та тримати ситуацію на тих цифрах, які є зараз.

“Ми запровадили карантин вихідного дня. Навіть на ці два дні, якщо розірвати цей ланцюг передачі хвороби - ми в змозі будемо тримати ситуацію з рівнем захворюваності на тих цифрах, які є зараз. Ми зможемо призупинити ураганне зростання кількості хворих на коронавірус. В сьогоднішніх умовах це дуже важливо”, - пояснив очільник МОЗ.

Та наголосив, що свого часу карантин вихідного дня було введено в Ізраїлі. Це допомогло знизити рівень захворюваності за три тижні на 20%.

“Карантин вихідного дня свого часу був запроваджений в Ізраїлі, його ввели влітку, коли дуже швидко відбулось зростання з 500 до 1600 хворих на добу. За три тижні впровадження такого карантину вони отримали зниження захворюваності на 20%. Тому прошу з розумінням до цього поставитись та дотримуватись всіх вимог. І тоді ми отримаємо результат”, - сказав він.

Раніше APnews писав, що після вихідних в Україні зафіксували майже 10000 випадків COVID-19.

Вперше після Вірастюка. Найсильнішою людиною в світі знову став українець
В Україну прийшли морози та сніг

Новини партнерів