"Розібратися дуже складно": Зеленський прокоментував систему кадрових конкурсів та звільнення високопосадовців

"Розібратися дуже складно": Зеленський прокоментував систему кадрових конкурсів та звільнення високопосадовців
Читать на русском

Зеленський заявив, що Нефьодова звільнили за поганий результат, але при цьому президент до нього добре ставиться

Володимир Зеленський заявив, що система кадрових конкурсів в Україні складна, тому в кадровий процес залучені і спецслужби.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента під час прес-конференції в Маріїнському палаці в середу, 20 травня.

Зеленський прокоментував питання журналістки: "чому звільняють без пояснення компетентних людей, повертають старі кадри і хто відповідає за кадрову політику?".

Президент заявив, що Єрмак і Шефір на кадрову політику не впливають.

"Єрмак і Шефір не займаються кадровою політикою і "не формують її", хоча можуть бути присутніми при обговореннях призначень," - заявив Зеленський у відповідь на запитання журналістки НВ Христини Бердинських.

Президент зазначив, що з системою кадрових конкурсів "розібратися дуже складно", тому в кадровий процес залучені і спецслужби.

З приводу повернення "старих кадрів" Зеленський як приклад назвав кандидатуру Любченка, якого запропонував міністр фінансів.

"Любченко не був керівником податкової при Януковичі. Ми теж з вами жили при Януковичі, ви теж працювали журналістом при Януковичі", - заявив Зеленський у відповідь на запитання кореспондента. Він також додав, що кандидатуру Любченко запропонував міністр фінансів.

Зеленський також зазначив, що Нефьодова звільнили за поганий результат, але при цьому президент до нього добре ставиться.

"Щодо звільненого Максима Нефьодова - він не продемонстрував очікуваний результат. Від хороших людей в хороших костюмах і з хорошою освітою - тільки цим можна наповнити бюджет", - зазначив президент.

У той же час Зеленський заявив, що добре ставиться до Нефьодова і був би радий його поверненню у виконавчу владу.

Як раніше повідомляв APnews, президент України Володимир Зеленський в середу, 20 травня, проводить велику прес-конференцію.

Новини партнерів

Прес-конференція Зеленського. Звіт президента за рік провалів і успіхів. Хроніка
Власники телеканалів витрачають близько мільярда гривень на вигідний їм контент, - Зеленський