Росіянин, який летів з Єгипту до РФ, повісився у туалеті літака

Росіянин, який летів з Єгипту до РФ, повісився у туалеті літака
Читать на русском

Чоловік замкнувся у туалеті практично одразу після зльоту, стюардеси за допомогою кількох пасажирів знімали двері з петель, щоб потрапити усередину.

48-річний росіянин, який летів додому до Самари з Єгипту авіакомпанією "Сибір", замкнувся в туалеті літака і наклав на себе руки - він повісився на ремені від сумки.

Про це APnews повідомляє із посиланням на російські ЗМІ. Так, за даними Telegram-каналу SHOT, чоловіка звали Олександр, за професією він був автомеханіком. На відпочинок поїхав сам, у Шарм-ель-Шейх.

Зазначається, що близькі не підозрювали, що він може мати якісь проблеми. На відпочинку регулярно писав дружині, крім одного невеликого отруєння їжею, на курорті все було добре.

Після закінчення відпочинку чоловік повертався додому літаком авіакомпанії "Сибір", це підтвердили представники компанії. Майже відразу після зльоту він замкнувся в туалеті.

Щось недобре запідозрили лише через 15 хвилин, коли росіянина не виявили на місці, а до туалетної кімнати неможливо було потрапити. Декілька пасажирів допомагали стюардесам знімати двері з петель, щоб потрапити усередину.

Коли туалет відчинили, нещасний уже висів. На борту літака серед пасажирів було троє лікарів, проте їм не вдалося повернути Олександра до життя. Літаку довелося екстрено сідати у Каїрі. Бригада швидкої допомоги, яку викликали на місце події, лише констатувала смерть.

Щоб повернути росіянина на батьківщину, його тіло довелося перевозити до багажного відділення літака – єгипетські поліцейські відмовилися залишити покійного в Каїрі.

Як розповідали очевидці події у коментарі журналістам, пасажир поводився дивно, розмовляв сам із собою, але після того, як попив води трохи заспокоївся.

Родичі Олександра зізналися, що чоловік мав проблеми з психікою, які почалися після аварії в Таїланді.

Справою зайнялися російські слідчі, щоб з'ясувати всі деталі та обставини події.

Раніше APnews повідомляв, у Запорізькій області чоловік хотів накласти на себе руки і підірвав будинок, але вижив.

Новини партнерів

Поліція Волині взялася за педагога, який вдарив школяра: його батьки навідріз відмовлялися від звинувачень
Мельник провалив запуск БЕБ - Бюро досі не має приміщення, а територіальних управлінь все ще немає в реєстрі юридичних осіб