Росія жорстко відреагувала на санкції проти Медведчука - шанси на мир на Донбасі зводяться до нуля, - Розенбаум

Росія жорстко відреагувала на санкції проти Медведчука - шанси на мир на Донбасі зводяться до нуля, - Розенбаум
Читать на русском

Політичний оглядач каже, що Росія після всього цього не буде мати справ із Зеленським ні у питаннях Донбасу, ні по інших напрямках.

Росія очікувано жорстко відреагувала на санкції Зеленського проти Медведчука. У Кремлі оцінили цей вчинок українського президента як вихід з переговорного процесу по Донбасу. Можна з упевненістю припускати, що чекати якогось врегулювання, обмінів або звільнень при Зеленському українцям не доведеться. Зеленський, до того ж, веде країну до міжнародної ізоляції.

Відповідну думку висловив політичний оглядач Сергій Розенбаум на своїй сторінці в Facebook.

"Голова партії "Єдина Росія", заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв назвав санкції проявом "політичної інквізиції" і висловив упевненість в падінні рейтингу в результаті таких дій президента Зеленського.

"Найпростіше відвернути увагу від своїх нескінченних провалів, займаючись переслідуванням опозиції і піддаючи її репресіям", - заявив Медведєв, висловивши впевненість, що такі дії, "в кінцевому рахунку, остаточно підірвуть довіру до офіційного Києва, який поставив політичну інквізицію вище фундаментальних прав і свобод громадянина".

Щось подібне бачимо і в заяві спікера Держдуми В'ячеслава Володіна. "Почавши з закриття опозиційних телеканалів, київська влада дійшла до введення санкцій відносно лідера опозиційної парламентської партії. Уявити неможливо, щоб це відбувалося в країні, яка претендує бути демократичною і заявляє про бажання вступити в Євросоюз", - прокоментував ситуацію Володін.

На обличчя акцент на тому, що Москва вимагатиме від Європи засудження Києва, який зневажає фундаментальні права і свободи громадян. В іншому випадку це перекреслює всі досягнення в цих сферах, підриває довіру до всіх інститутів Ради Європи, до тих західних політиків, які вважають себе захисниками демократичних цінностей, каже Володін.

Кремль розуміє, що своїми діями Зеленський загнав себе в пастку - порушуючи закони, український президент накликає на себе гнів Заходу, який просто не зможе закривати очі на правове беззаконня в Україні", - пише Розенбаум.

Політичний оглядач каже, що Росія після всього цього не буде мати справ із Зеленським ні у питаннях Донбасу, ні по інших напрямках.

"Дивно, що глава РНБО Данілов, який зараз завзято підтримує санкції проти Медведчука, не так давно говорив про неможливість миру на Донбасі без участі Росії. Але про яку участь Росії зараз можна говорити, якщо Київ своїми ж руками ховає будь-які варіанти вирішення проблем? При такій позиції Зеленського миру на Донбасі не буде, це навіть не обговорюється. Також неясно, чого тепер чекати від Заходу, який бачить не тільки імпотентність Зеленського, а й відверте нехтування законами. Чи не відвернеться Європа від України, як від держави, яка провалила тест на демократію?

"Неможливо збагнути, що таке можливо сьогодні в XXI столітті, особливо в державі, яке відчайдушно рветься вступити в Євросоюз, переконуючи західних політиків в міцності своїх демократичних інститутів. Українська влада, безсумнівно, збагатили своє портфоліо старанного кандидата, який, насправді, давно загруз в агресії і подвійних стандартах", - можна було б з часткою скептицизму поставитися до цих слів Медведєва, але ж, по суті, він має рацію! Зеленський дійсно облажався по-крупному. І наслідків довго чекати не доведеться", - резюмував Сергій Розенбаум.

Новини партнерів

"Захистити український народ від "зеленого" свавілля і беззаконня": Оксана Марченко заявила про вступ до лав ОПЗЖ
У Москві попрощалися із зіркою "Службового роману" Андрієм Мягковим. Фото