Росія зажадала від США термінової відповіді щодо "договору про НАТО"

Росія зажадала від США термінової відповіді щодо "договору про НАТО"
Читать на русском

Росіян не влаштовує затягування, оскільки йдеться про "важку та гостру ситуацію".

Росія терміново зажадала від США надати відповідь на озвучені раніше пропозиції щодо гарантій безпеки. Це пов'язано з нібито бажанням Сполучених Штатів затягти цей процес.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву заступника міністра закордонних справ Росії Сергія Рябкова, яку наводить РІА Новости.

"Я думаю, вони спробують перевести все це у млявий процес, а нам це потрібно терміново, оскільки ситуація дуже важка, вона гостра, має тенденцію до подальшого ускладнення. Тому ми не можемо зволікати і готові одразу розпочати переговори", - заявив Рябков.

Все це змусило росіян поквапити американців, тому що їх "не влаштовує такий тяганина" і вони готові відразу ж розпочати переговори. При цьому Рябков зазначив, що в Москві поки що не готові на мораторій для ракет середньої та меншої дальності в Європі, якщо США та НАТО не приймуть пропозиції щодо гарантій безпеки.

Раніше APnews повідомляв, що серед вимог Росії до США та НАТО були й такі - Україна має залишитися без Альянсу та іноземних військових.

Новини партнерів

Підказки від фен-шуй: Як зустріти рік Тигра, щоб удача вас не покидала
На Філіппіни обрушився смертельний тайфун "Рей", забравши понад 200 життів