Росія зайняла перше місце за кількістю порушень допінгових правил за 2018-й рік

Росія зайняла перше місце за кількістю порушень допінгових правил за 2018-й рік
Читать на русском

Україна зайняла в цьому сумнівному списку п'яте місце.

Всесвітнє антидопінгове агентство WADA опублікувало звіт про кількість порушень антидопінгових правил за 2018 й рік. У цьому своєрідному рейтингу перше місце зайняла Росія. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт WADA.

Всього антидопінгові організації за 12 місяців 201- го зібрали 263 519 проб. З них порушення виявили в 1 923 пробах. Найбільше порушень в олімпійських видах спорту зафіксували у велоспорті, легкої атлетики та важкої атлетики.

Лідерами за кількістю випадків вживання допінгу серед країн стали російські спортсмени - всього було зафіксовано 144 випадки. "Лідерами" серед росіян стали представники легкої атлетики (22 епізоди), важкої атлетики (14 епізодів) та лижних перегонів (8 випадків).

Україна в цьому рейтингу посіла п'яте місце з 78 випадками порушень. Лідерами за кількістю порушень серед наших спортсменів стали пауерліфтери (24 випадки) і легкоатлети (12 епізодів). У трійку "лідерів" крім Росії увійшли збірна Італії (132 порушення) і збірна Франції (114 епізодів).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що журнал Time назвав найкращим спортсменом року лідера "Лос-Анджелес Лейкерс" Леброна Джеймса. Причому вибрали його не тільки за спортивні успіхи, а й за участь у політичному житті США.

Новини партнерів

У МОЗ розповіли, коли в Україні введуть найлегший карантин
У МОЗ попередили українців про важку зиму