Росія заблокувала сайт Мінреінтеграції України

Росія заблокувала сайт Мінреінтеграції України
Читать на русском

В Росії виникли претензії до новини про приховування інфікованих коронавірусом у Криму і на Донбасі.

У Російській Федерації Федеральна служба з нагляду в сфері масових комунікацій і зв'язку заблокувала сайт Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на вимогу Генеральної прокуратури Росії. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Мінреінтеграції.

"Наразі невідомо, чи заблоковано сайт Мінреінтеграції тільки на території Росії, чи й на тимчасово окупованих Росією територіях України. Проте відомо, що причину блокування сайту російська влада обрала доволі дивну", - йдеться у повідомленні.

В Росії виникли претензії до новини про приховування інфікованих коронавірусом у Криму і на Донбасі. Російські посадовці заперечили інформацію на сайті відомства та заявили, що окупаційні адміністрації звітували про відсутність хворих і великий запас тестів.

"Роскомнадгляд і Генпрокуратура РФ продовжують ігнорувати інформацію про летальні випадки в ОРДЛО та інформацію від представників окупаційної російської адміністрації в українському Криму про те, що російське Міноборони планує хворих на коронавірус військових розміщувати у Севастополі", - додали в прес-службі Мінреінтеграції.

Як повідомляв APnews раніше, на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей зафіксували перший летальний випадок від коронавірусу.

Новини партнерів

Мінімум за 30 років: вартість нафти WTI впала до 0 доларів
В Україні планують продовжити карантин через коронавірус