Росія вивезла з Донбасу майже 68 млн тонн вугілля на 4,7 млрд доларів, - Мінреінтеграції

Росія вивезла з Донбасу майже 68 млн тонн вугілля на 4,7 млрд доларів, - Мінреінтеграції
Читать на русском

Також, починаючи з 2015 року, тільки на офіційних шахтах, без обліку нелегальних "копанок", загинули 236 гірників і понад 2 500 отримали важкі травми

До Російської Федерації з початку окупації частини території Донбасу було вивезено майже 68 млн тонн вугілля. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

За даними моніторингу "Східної правозахисної групи", за час окупації було вивезено до Росії майже 68 млн тонн вугілля вартістю приблизно 4,7 млрд доларів.

"Тобто мова йде про масштабне пограбування російською стороною окупованих нею районів Донбасу, якому залишаються порожні надра та екологічні проблеми", - йдеться в повідомленні.

Також, починаючи з 2015 року, тільки на офіційних шахтах, без обліку нелегальних "копанок", загинули 236 гірників і понад 2 500 отримали важкі травми.

Як повідомляв APnews раніше, дитячий фонд Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) підрахував, що від обстрілів на Донбасі за минулі тижні постраждали 10 дітей.

Новини партнерів

У Мінінфраструктури сказали, коли розпочнеться продаж залізничних квитків
Грузія не поверне в Україну посла, поки Саакашвілі не звільнять, - політолог