Росія відводить війська від Києва, щоб зосередитись на сході та півдні України – CNN

Росія відводить війська від Києва, щоб зосередитись на сході та півдні України – CNN
Читать на русском

Американські аналітики припускають, що відведення військ може супроводжуватися авіа- та артобстрілами Києва.

Командування Збройними силами Росії, припустившись масштабних помилок, що не дозволяють їм просунутися на півночі України, вирішило відвести частину своїх військ з північних районів, зокрема від Києва, щоб зосередитися на сході та півдні країни.

Про це повідомляє CNN з посиланням на американську розвідку та двох високопосадовців американського керівництва.

За словами джерел CNN, РФ починає відводити деякі сили, зокрема російські батальйонні тактичні групи (БТГ), що залишають довколишні території навколо української столиці.

Таке рішення вважають розрахунком на довгострокову перспективу. Не виключають, що представники ЗС РФ почали усвідомлювати свої помилки.

Попри часткове відведення військ, американські аналітики припускають, що вони можуть супроводжуватися авіа- та артобстрілами Києва. Водночас попереджають представники США, Росія завжди може повернутися, якщо цьому сприятимуть бойові умови.

CNN: "На думку США, це не короткострокові маневри для перегрупування, а довгостроковий крок, оскільки для Росії наступ на українські території з півночі провалився".

Раніше APnews повідомляв, у США не бачать ознак ефективного просування переговорів між Україною та РФ.

Читайте також:

Новини партнерів

У Херсонській області окупанти викрали мера та голову громади
У Раді зареєстрували законопроект про заборону публічного використання символів "Z", "V" та "O" як висловлювання підтримки РФ