Росія розпочала евакуацію дипломатів з України - The New York Times

Росія розпочала евакуацію дипломатів з України - The New York Times
Читать на русском

У РФ вже виступили зі спростуванням цієї інформації.

Росія розпочала евакуацію дипломатів із двох російських консульств в Україні. 5 січня країну вже покинули 18 людей – насамперед діти та дружини дипломатів. Про це APnews повідомляє з посиланням на The New York Times.

У своєму матеріалі американське видання посилається на власне джерело у СБУ. Він також повідомив, що найближчими днями Україну покинуть ще 30 співробітників із посольства у Києві та консульства у Львові. Також представник офіційного Вашингтона заявив, що США знали про ці плани.

"У нас є інформація, яка вказує на те, що російський уряд готувався до евакуації членів їхніх сімей з посольства Росії в Україні наприкінці грудня та на початку січня", - йдеться у заяві.

У свою чергу в Міністерстві закордонних справ РФ спростували інформацію про евакуацію російських дипломатів з України. Представники російського МЗС заявили, що посольство у Києві працює у штатному режимі.

Раніше APnews наводив заяву Головного управління розвідки про те, що Росія готує провокації в Придністров'ї, щоб звинуватити в цьому Україну.

Новини партнерів

Вбили 11-річного хлопчика та забетонували тіло: поліція затримала двох злочинців
Військовий облік жінок: Зеленський доручив міністру оборони скоротити перелік професій