Росія починає "морозитися", коли заходить мова про саміт "нормандської четвірки" - Кулеба

Росія починає "морозитися", коли заходить мова про саміт "нормандської четвірки" - Кулеба
Читать на русском

За словами міністра, Росія усвідомлює, що вона руйнує "Мінськ".

Москва чітку усвідомлює, як вона руйнує Мінські домовленості, незважаючи на гучні заяви та обвинувачення на адресу України в порушенні "Мінську". Тому Росія і затягує з проведенням саміту "нормандської четвірки".

Про це журналістам заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на полях форуму AEF, передає APnews.

"Коли йдеться про організацію "нормандського" саміту або зустрічі міністрів закордонних справ "нормандського" формату, то, дійсно, Росія починає морозитися ще до того, як у саму Росію приходять морози. І причина тут одна — попри всі гучні заяви і реляції, і обвинувачення, які лунають з Москви на адресу України в порушенні Мінських домовленостей, сама Москва чітко усвідомлює, що вона робить, як вона руйнує "Мінськ", як вона порушує рішення ОБСЄ, під якими підписалася", — підкреслив очільник МЗС.

За його словами, Росія вже заздалегідь знає, як пройде зустріч у "нормандському форматі", тому що постійно "веде гру" зі свого боку, щоб зірвати або ж відтягнути процес.

Також Дмитро Кулеба нагадав, що кілька разів пропонував російському візаві Сергію Лаврову провести зустріч, однак він жодного разу не знайшов можливості.

"Я думаю, їм нема чого боятись. Треба відкласти свої страхи і приїхати на чесну і відверту розмову і отримати те, що вони заслужили", — підкреслив міністр закордонних справ України.

Як повідомляв APnews, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відреагував на слова російського колеги Сергія Лаврова щодо неможливості проведення саміту "нормандської четвірки".

Новини партнерів

Настала клінічна смерть: в Києві медики реанімували самогубця
"Я теж була у стосунках": нардеп Ясько розповіла, як закрутила роман із Саакашвілі