Росія "нагнітає нервозність" своїми військами, щоб Україна визнала окупацію Донбасу - ОП

Росія "нагнітає нервозність" своїми військами, щоб Україна визнала окупацію Донбасу - ОП
Читать на русском

За словами Подоляка, РФ намагається з допомогою різних форм тиску домогтися від України визнання окупації на Донбасі.

В Офісі президента стверджують, що Росія стягує військо до українського кордону, тому що прагне, щоб Україна визнала незаконну окупацію Донецьку та Луганську.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в коментарі "РБК-Україна", передає APnews.

Він підкреслив, що найкраще про плани РФ відомо лише у Кремлі. Подоляк зазначив, що Росія своїми діями намагається "нагнітати нервозність" як в Україні, так і в усьому світі, однак суть її політики залишається незмінною.

"Але при цьому з кожним днем наростає увагу світу до цієї ситуації, і цей фактор працює на нашу користь", - підкреслив політик.

За його словами, Росія відверто намагається з допомогою різних форм тиску "миром" домогтися від України визнання окупації на Донбасі.

"Тобто змусити Україну прийняти те, що там є, в тому вигляді, як воно там є. Але це точно не може спрацювати", - наголосив радник голови Офісу президента.

Крім того, Подоляк також оцінив очікувані результати від нормандської зустрічі радників, яка має відбутися сьогодні, 19 квітня.

"Головне, чого можемо очікувати від цієї зустрічі, це розуміння, чи повертається російська сторона до змістовних переговорів. Можна сказати жорсткіше: чи повертається до адекватності", - підкреслив Михайло Подоляк.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, в МЗС заявили, що РФ не відповіла на запит України щодо своїх військ біля кордонів нашої країни.

Новини партнерів

У Єгипті пасажирський потяг зійшов з рейок: 11 людей загинули та десятки постраждалих
Нардеп Тищенко закотив масштабну вечірку в розпал карантину в Києві