У разі вторгнення РФ вони навіть горілку не зможуть постачати через "Північний потік - 2" - США (Відео)

У разі вторгнення РФ вони навіть горілку не зможуть постачати через "Північний потік - 2" - США (Відео)
Читать на русском

"Північний потік-2" стане шматком металу в океані

США скликають засідання Ради Безпеки по Україні, посилюють попередження трубопроводами разом із Німеччиною. Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд запевнила, що газопровід "Північний потік-2" не запрацює у разі вторгнення Росії до України. Про це вона заявила на брифінгу у Вашингтоні.

Якщо Росія так чи інакше вторгнеться в Україну, "Північний потік-2" не просуватиметься вперед", - заявила вона.

США та Німеччина попередили Росію, що у разі її вторгнення в Україну на карту буде поставлено великий газопровід, і Вашингтон висловив надію на дипломатичний вихід, незважаючи на холодні заяви Москви.

Один із журналістів наполягав, що газопровід фізично вже добудований і ним можна постачати "хоч газ, хоч горілку, хоч оливкову олію".

У відповідь Нуланд пожартувала, що "добре було б горілку чи оливкову олію", але зазначила, що газопровід не сертифікований.

"Як любить говорити сенатор Круз, зараз це шматок металу на дні океану. Його потрібно перевірити. Його потрібно сертифікувати. Він має отримати схвалення регулятора", - додала вона.

Після розмов про розкол у Європі міністр закордонних справ Німеччини Анналена Баєрбок заявила в парламенті, що її уряд "працює над сильним пакетом санкцій" разом із союзниками, який включатиме "Північний потік 2".

Раніше APnews повідомляв, що Байден готовий запровадити персональні санкції проти Путіна у разі нападу РФ на Україну.

Новини партнерів

СБУ оприлюднила записи, як спецагент РФ готував теракти в Одесі: його затримали
У Британії чоловік 72 роки водив машину без прав та страховки