Росію відсторонили від участі в Олімпіаді та інших міжнародних змаганнях

Росію відсторонили від участі в Олімпіаді та інших міжнародних змаганнях
Читать на русском

Також Росія не зможе приймати у себе міжнародні змагання.

Росію знову офіційно відсторонили від участі в будь-яких міжнародних змаганнях - в тому числі і в Олімпійських іграх. Про це з посиланням на Associated Press повідомляє APnews.

Відповідне рішення виніс спортивний арбітражний суд. У цьому сенсі CAS підтримав рішення WADA, яке усунуло Росію за зміни в базі даних Московської антидопінгової лабораторії.

Правда, якщо спочатку WADA відсторонило Росію на чотири роки, то зараз CAS скоротив покарання до двох років - відсторонення закінчиться 16 грудня 2022 року. Покарання вступає в силу негайно.

Це не тільки означає, що в найближчі два роки російські спортсмени виступатимуть на великих змаганнях (чемпіонати світу або Олімпіади) під нейтральним прапором. Росія також втрачає право приймати у себе міжнародні турніри. Більш того, російське антидопінгове агентство (РУСАДА) знову було позбавлене статусу відповідності.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що саме російські спортсмени посіли перше місце за кількістю порушень допінгових правил в 2018-му році. Відповідну статистику опублікувало всесвітнє антидопінгове агентство.

Новини партнерів

На трасі під Черніговом знайшли авто з трупом всередині
У МОН розповіли, як має проходити навчання і практика в ПТУ під час жорсткого карантину