"Я – ворог": російську зірку TikTok Даню Мілохіна не пустили до України (відео)

"Я – ворог": російську зірку TikTok Даню Мілохіна не пустили до України (відео)
Читать на русском

Наразі невідомо, чому Мілохіна не пустили в Україну.

Популярного російського тіктокера Даню Мілохіна не пустили до України. Прикордонники відправили блогера зворотним рейсом.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Мілохіна до Instagram.

За словами блогера, він летів у Київ із пересадками, але не пройшов фейс-контроль співробітників української прикордонної служби.

"Ми прилетіли до Києва, нас тримають у полоні", - заявив Мілохін у сторіс.

Згодом він розповів, що прикордонники його розгорнули.

"Чуваки, мене не впустили. Я – ворог. Нас назад розгорнули", - зазначив блогер

Російська зірка TikTok не приховувала свого візиту до Києва і всю поїздку висвітлювала в соцмережах. Наразі невідомо, чому Мілохіна не пустили в Україну.

"Я – ворог": російську зірку TikTok Даню Мілохіна не пустили до України (відео)

Даня Мілохін – що відомо

Даня Мілохін народився в Оренбурзі 6 грудня 2001 року. Батько хлопчика страждав на алкоголізм. Батьки майбутньої зірки TikTok розлучилися, а він із братом опинився у дитячому будинку, де директором була прийомна мати Юрія Шатунова – Валентина Тазекенова. Пізніше хлопчиків в'язала себе прийомна сім'я. На той момент Дані було 13 років.

Після школи слідом за братом він пішов у місцеве училище, яке не закінчив. У цей період він жив у гуртожитку чи на вулиці.

У 16 років Даня став вживати наркотики, але пізніше він позбувся залежності. У 2019 році захопився соцмережею TikTok. На нього звернув увагу засновник агентства WildJam Ярослав Андрєєв, який запропонував Мілохіну участь в інтеграціях для спонсорів.

10 березня 2020 року заснував тикток-команду під назвою Dream Team House. Крім того, Мілохін вирішив себе спробувати в музиці – це рішення було дуже успішним. У 2021 році став учасником шоу "Льодовиковий період", був парою дворазової чемпіонки світу Євгенії Медведєвої.

У Мілохіна в TikTok понад 16 мільйонів передплатників, в Instagrame – понад 3,6 мільйона, а його кліпи у YouTube набирають мільйони переглядів.

Як повідомляв APnews, українські прикордонники не впустили в Україну російського актора. Чоловік незаконно відвідував окупований РФ Крим.

Новини партнерів

У Хмельницькій області не розминулися вантажівка та легковик: жінку з дитиною "вирізали" з купи металу
У Дніпрі господарі випадково "скупали" кота в пральній машинці: тварину терміново доставили до ветклініки