Російський телеканал СТС, який транслює серіал «Кварталу 95», вже рік під санкціями РНБО

Російський телеканал СТС, який транслює серіал «Кварталу 95», вже рік під санкціями РНБО
Читать на русском

А згідно з указом щодо введення санкцій РНБО, з «СТС медіа» треба було обмежити торгівлю, припинити виконувати зобов'язання, культурний обмін і розважальні програми, - зазначила Олена Лукаш

Російський телеканал СТС, який показує телесеріал "Папік" студії "Квартал 95", перебуває з травня 2020 року під українськими санкціями.

Про це йдеться в рішенні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 14 травня 2020 року, передають "Українські Новини".

Так, в документі сказано, що стосовно Товариства з обмеженою відповідальністю "СТС Медіа" застосовується блокування активів; обмеження торгових операцій в частині заборони експортно-імпортних операцій, операцій з переробки з підприємствами-резидентами.

А також застосовується запобігання виведення капіталів за межі України; зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань; анулювання або призупинення дії ліцензій та інших дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності; заборона користування радіочастотним ресурсом України.

Крім цього, вводиться припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх і спортивних контактів, розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами; анулювання офіційних візитів, засідань, переговорів з питань укладення договорів або угод.

Також наголошується, що санкції будуть діяти до 2023 року.

На цей же факт звертає увагу екс-міністр юстиції України Олена Лукаш.

«Ви не повірите, але компанія Зеленського «95 квартал» порушує санкції РНБО, введені Президентом Зеленським у травні 2020 року проти російського телеканалу СТС», - пише Лукаш в своєму Telegram-каналі.

За словами політика, на російському СТС успішно стартувала прем'єра нового сезону серіалу «Папік».

«А згідно з указом щодо введення санкцій РНБО, з «СТС медіа» треба було обмежити торгівлю, припинити виконувати зобов'язання, культурний обмін і розважальні програми», - зазначила Олена Лукаш.

Тобто, як констатує екс-міністр, показ телесеріалу «Папік» виробництва студії «Квартал 95» порушує відразу чотири пункти рішення РНБО.

«Напевно «Квартал 95» торгував з телекомпанією країни-агресора через хорошого європейського посередника. Але за фактом виходить, що компанії Зеленського можна не виконувати санкції Зеленського», - підсумувала політик.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Під Полтавою вандали розгромили пам'ятник Хану Кубрату, Болгарія різко відреагувала на інцидент
Ізраїль замінував та підірвав іранський корабель під час ядерних переговорів