Російський опозиціонер Олексій Навальний припинив голодування в тюрмі

Російський опозиціонер Олексій Навальний припинив голодування в тюрмі
Читать на русском

До нього допустили медиків.

Російський опозиціонер Олексій Навальний прийняв рішення припинити голодування в тюрмі. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Навального в Instagram.

На таке рішення Навальний вирішив піти після того, як його двічі оглянув консиліум цивільних лікарів. У той же час опозиціонер продовжує вимагати допуску до нього "необхідного лікаря".

"Лікарі, яким я повністю довіряю, вчора випустили заяву про те, що ми з вами добилися досить, щоб я зняв голодування. Ну і - скажу відверто - їх слова про те, що аналізи показують: "через мінімальний час лікувати не буде кого" здаються мені заслуговують на увагу", - заявив Навальний.

Також опозиціонер ще раз підкреслив, що у нього як і раніше пропадає чутливість ділянок рук і ніг. Власне, з урахуванням прогресу розвитку симптомів Навальний і вирішив виходити з голодування. За правилами це займе 24 дня.

Раніше ми повідомлялось, що голод Навальному в колонії пригрозили годувати насильно. З моменту прибуття в колонію політик схуд на 15 кілограмів, його стан здоров'я погіршився.

Новини партнерів

У парку на Чернігівщині померло дитинча муфлона: винні відвідувачі
Країни Балтії висилають російських дипломатів слідом за Чехією