Російські війська зайшли до Сум – голова Сумської ОДА

Російські війська зайшли до Сум – голова Сумської ОДА
Читать на русском

За його словами, складна ситуація у місті Білопіллі, Бурині та інших населених пунктах Сумської області.

Російські військові та техніка зайшли до Сум. Війська РФ взяли під контроль ділянку траси М02 "Київ-Москва" у межах Сумської області. Також тривають бої в Охтирці.

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький, пише APnews.

"На сьогодні російська техніка та військові вже, за нашою інформацією, зайшли до Сум. Тому прошу всіх вжити заходів щодо забезпечення власної безпеки", - сказав Живицький.

Він зазначив, що війська Росії взяли під контроль ділянку траси М02 "Київ-Москва" у Сумській області: від кордону та до Батурина. Нині точаться бої в Охтирці. Крім того, був бій у Конотопі, а місто Глухів війська супротивника "пройшли транзитом".

Також, за його словами, складна ситуація у місті Білопіллі, Бурині та інших населених пунктах Сумської області. Живицький також розповів, що є пошкодження газопроводів. Газова служба не має можливості виїхати на місце.

"Збройні сили України дають відсіч. Ворог у разі отримання серйозної відповіді починає відступати, є загиблі та поранені з боку країни-агресора", - повідомив він, наголосивши, що вживаються всі заходи для належного життєзабезпечення області.

Новини партнерів

Війська РФ увійшли до Зони Чорнобильської АЕС: українські військові захищають сховище ядерних відходів
Глава Єврокомісії заявила, що ЄС готовий прийняти всіх біженців з України