Російські пранкери оприлюднили розмову з Дудою: МЗС Польщі заявив про спробу РФ посварити Варшаву і Київ

Російські пранкери оприлюднили розмову з Дудою: МЗС Польщі заявив про спробу РФ посварити Варшаву і Київ
Читать на русском

Чапутович підкреслив, що пранк був "дезінформаційною акцією Росії", метою якої могла бути спроба розсварити Польщу і Україну

Пранкери з Російської Федерації оприлюднили розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою, яку глава польського Міністерства закордонних справ Яцек Чапутович назвав російською дезінформацією, спрямованою на те, щоб посварити Варшаву і Київ. Про це повідомляє APnews з посиланням на onet.pl.

Пранкери Володимир Кузнєцов і Олексій Столяров виклали в мережу пранк, в якому один з них представився генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррішем. Він задавав Дуді провокаційні питання, серед яких про нібито загрозу COVID-19 з України та про статус Львова.

Голова прес-служби канцелярії президента Польщі Марцін Кендрина вказав, що запис справжній. Представники відповідних служб будуть розслідувати пранк.

Чапутович підкреслив, що пранк був "дезінформаційною акцією Росії", метою якої могла бути спроба розсварити Польщу і Україну.

"Про це свідчать запитання, поставлені президенту Анджею Дуді. Але я хочу відразу сказати, що його відповіді були правильними, це не піддавало Польщу жодним непорозумінням з будь-якою країною", - сказав він.

Як повідомляв APnews раніше, шеф канцелярії польського президента Кшиштоф Щерський заявив, що Російська Федерація втручається в суперечку між Польшею та Європейським союзом в питанні про судову реформу.

Новини партнерів

Бужанського внесли в базу "Миротворця" через закон про російську мову
"Слуга народу" визначилася з кандидатом в мери Києва - джерело