Російські окупанти називають війну в Україні пеклом для себе - СБУ (аудіо)

Російські окупанти називають війну в Україні пеклом для себе - СБУ (аудіо)
Читать на русском

Російські окупанти так «вигрібають» від українських військових, що називають цю війну пеклом для себе.

В Службі безпеки України повідомили про чергову перехоплену розмову російських військових, в ній зазначається, що для них війна в Україні це справжнє пекло.

"В первые два дня только с нашей бригады 500 человек по кусочкам, в пакетах привезли. Мы огромные потери несем, огромнейшие. В плен много берут… Мы по мирным бъем», - розповідає він у телефонній розмові зі своєю знайомою. На перехоплених плівках СБУ чути, як загарбник скаржиться на своє керівництво і говорить, що про них навіть не згадують: «Про меня здесь совсем забыли, вообще. Они недели 2 все думали, что мы уже погибли", - передали правоохронці зміст розмови.

В СБУ також зазанчили, що зараз окупанти чекають ротації, щоб по приїзду в РФ одразу написати заяву на звільнення.

"Мы просто сидим и ждем, никто ничего не делает. Просто деревню оккупировали, пьяные пид*расы. Приезжаю и сразу увольняюсь, если вернусь», - резюмує загарбник. «Если» - вірне уточнення… Але навіть якщо окупант повернеться живим, його злочини задокументовані і правосуддя чекатиме на нього!
Україна обов’язково переможе, а ворог – відповідатиме за скоєне!", - резюмували в СБУ.

Раніше APnews повідомляв, що в СБУ перехопили ще одну розмову, в якій російським загарбникам обіцяли кількаденний тріумфальний марш, почесті й «золоті гори».

Новини партнерів

Після Маріуполя росіяни спробують знищити Одесу - Зеленський
Єрмак назвав битву за Донбас ключовою