"Робили вентиляцію легень вручну": з'явились нові деталі смерті пацієнтів через відключення ШВЛ

"Робили вентиляцію легень вручну": з'явились нові деталі смерті пацієнтів через відключення ШВЛ
Читать на русском

У ОП пообіцяли розібратися та зробити кадрові висновки.

Ситуація зі смертю двох хворих на COVID-19 пацієнтів у Львівській області через відключення світла є неприпустимою. Про це заявив заступник керівника ОП Кирило Тимошенко в коментарі "Українській правді", передає APnews.

Тимошенко зазначив, що через це будуть робити кадрові висновки.

"Ця ситуація коштувала двох людських життів. Це неприпустимо і таке не повинно повторитися. Всі лікарні під час пандемії повинні бути готові до таких позаштатних ситуацій. Будемо розбиратися і робити кадрові висновки, в тому числі і на рівні райдержадміністрації", - сказав він.

Заступник глави ОП також зазначив, що медики, після відключення електрики в лікарні, почали робити пацієнтам вентиляцію легенів вручну за допомогою дихальних мішків. Однак через те, що стан хворих було важким, врятувати їх не вдалося.

У Львівській ОДА також відреагували на трагічну подію у Жовкві. Зокрема, голова ЛОДА Максим Козицький повідомив, що обидва пацієнти, що померли внаслідок інциденту, були хворі на Covid-19 й мали двобічну пневмонію.

Також Козицький зауважив, що в лікарні наявні два електричних генератори, які можна застосовувати при аварійних відключеннях світла. Один був під'єднаний до пологового відділення, а інший стояв у гаражі непідключеним.

"Ініціюю подання про звільнення голови Жовківської РДА, а перед Жовківською районною радою ініціюю звільнення головного лікаря медичного закладу. Також департаментом охорони здоров’я ЛОДА розпочато службову перевірку щодо дій медичних працівників Жовківської ЦРЛ", - заявив голова ОДА.

"Робили вентиляцію легень вручну": з'явились нові деталі смерті пацієнтів через відключення ШВЛ

Як повідомляв APnews раніше, на Львівщині через відсутність електрики в реанімації померли два пацієнти на ШВЛ.

Новини партнерів

Арахамія про відставку Степанова: Коней на переправі міняти не можна
На Чернігівщині чоловік викрав таксі та розбився на смерть, коли тікав від копів