РНБО продовжила заборону сайтів і російських соцмереж в Україні - Рада підтримала

РНБО продовжила заборону сайтів і російських соцмереж в Україні - Рада підтримала
Читать на русском

Цим рішенням, серед іншого, передбачається продовження санкцій відносно російських соціальних мереж та інтернет-сервісів, зокрема «Mail.ru», «ВКонтакте», «Однокласники» та інших

Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення продовжити заборону російських сайтів і соцмереж в Україні. Тепер його повинен буде підписати Президент, чим і ввести його в дію. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву РНБО в Facebook.

Як повідомила прес-служба Ради, проект указу президента про застосування санкцій щодо російських соціальних мереж та інтернет-сервісів переданий в Офіс Президента України.

"За результатами розгляду більшістю членів РНБО України рішення щодо застосування, скасування та внесення змін до обмежувальних заходів (санкцій) ухвалено", - йдеться в повідомленні.

Цим рішенням, серед іншого, передбачається застосування обмежувальних заходів (санкцій) щодо російських соціальних мереж і інтернет-сервісів, зокрема «Mail.ru», «ВКонтакте», «Одноклассники» та інших.

У той же час на позачерговому засіданні 13 травня Рада підтримала звернення з вимогою продовжити санкції проти російських сайтів. "За" проголосували 248 депутатів.

Читайте також:
Російська пропаганда чи особистий інтерес: чому Ткаченко хоче посилити контроль в інтернеті в період карантину
РНБО продовжила заборону сайтів і російських соцмереж в Україні - Рада підтримала

Новини партнерів

Нікого не пропускали і вимагали роботу: в Києві перевізники влаштували масштабний мітинг
Українцям дозволили групами гуляти в парках та сидіти в кафе