РНБО попередила про новий тип хакерських атак, який може відключити країну від інтернету

РНБО попередила про новий тип хакерських атак, який може відключити країну від інтернету
Читать на русском

Протягом кількох днів хакери провели успішні атаки десятків провайдерів по всьому світу, зокрема, в Україні

Заступник секретаря Ради національної і оборони Сергій Демедюк заявив, що РНБО зафіксувала перші спроби нового типу DDOS-атак, які використовуються для блокування мереж провайдерів зв’язку. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу відомства.

Він вказав, що протягом кількох днів хакери провели успішні атаки десятків провайдерів по всьому світу, зокрема, в Україні.

"Аналіз зібраних нами даних показав, що більшість інцидентів на перших етапах були лише підготовкою до великої скоординованої атаки, направленої на блокування доступу до сегментів інтернету на глобальному рівні", - пояснив Демедюк.

Він підкреслив, що ситуація стає складнішою через відсутність засобів швидкої протидії без втрати частини важливих сервісів, включно з передачею відеоконтенту, інтернет-телефонії та інших.

За інформацією РНБО, у червні 2020 року одна з DDOS атак нового типу стала найбільшою в історії, досягнувши значення майже 780 Гбіт/сек. Через неї сталось відключення 15% всього світового інтернету та ряду магістральних провайдерів на 30 хвилин.

Як повідомляв APnews, спеціаліст із кібербезпеки пояснив, чому впровадження "електронних виборів" в Україні – погана ідея.

Новини партнерів

Кличко анонсував у Києві запуск безготівкової оплати проїзду у наземному транспорті
В Україні схвалили закон про оборонні закупівлі