РНБО передала на затвердження Зеленському стратегію нацбезпеки

РНБО передала на затвердження Зеленському стратегію нацбезпеки
Читать на русском

Cтратегія ґрунтується на трьох основних засадах державної політики у сфері нацбезпеки

Представники Ради національної безпеки та оборони схвалили та передали для затвердження Володимиру Зеленському проект стратегії нацбезпеки і оборони. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Вказано, що стратегія ґрунтується на трьох основних засадах державної політики у сфері нацбезпеки: стримування, стійкість та взаємодія.

"Вперше в центрі уваги документа - людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність і безпека", - зазначив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

Крім того, пріоритетами національних інтересів визначається: відстоювання незалежності та державного суверенітету; відновлення територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів України; суспільний розвиток, насамперед людського капіталу; захист прав, свобод і законних інтересів громадян України; європейська та євроатлантична інтеграція.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони України за участю секретаря РНБО, керівництва Генерального штабу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України.

Новини партнерів

Зеленський заявив, що провокація бойовиків не змінить курс України на мир
Росію зобов'язали виплатити $50 млрд екс-акціонерам ЮКОСа