РНБО готує рішення, яке наблизить Україну до НАТО, - віце-прем'єр

РНБО готує рішення, яке наблизить Україну до НАТО, - віце-прем'єр
Читать на русском

У Кремлі на подібні ініціативи реагують з сумнівом, вважаючи, що вступ України до НАТО ніяк не допоможе завершити війну на сході країни.

Рада національної безпеки та оборони готує рішення про ключові заходи на шляху інтеграції України до НАТО. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву віце-прем'єр-міністра з питань євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

"Зараз готується спеціальне рішення Ради національної безпеки та оборони, пов'язане з визначенням ключових заходів, необхідних для посилення наших євроатлантичних прагнень і посилення нашої внутрішньої роботи в цьому напрямку", - заявила чиновниця.

Як уточнила Стефанішина, мова йде про формування національної системи переходу на стандарти НАТО.

"Адже мова йде не тільки про питання, які відносяться до Міністерства оборони. Це питання і безпеки інформації, і служб внутрішньої безпеки, інших структур, в цілому сектору безпеки і оборони, які стосуються або відповідальні за впровадження стандартів НАТО", - додала віце прем'єр-міністр.

Зазначимо, що після останніх провокацій РФ на Донбасі, Київ дещо посилив свою євроатлантичну риторику. У Кремлі на дану ініціативу реагують з сумнівом, вважаючи, що вступ України до НАТО ніяк не допоможе завершити війну на сході країни.

Раніше APnews повідомляв, Зеленський назвав вступ до НАТО "єдиним шляхом" завершити війну на Донбасі.

Новини партнерів

На Україну насувається негода: синоптики прогнозують сніг та сильний вітер
За минулий рік майже 50 000 українців заявили про порушення їх прав: омбудсмен назвала найчастіші скарги