Рішення Кабміну про обмеження роботи ресторанів і ТРЦ оскаржили в суді

Рішення Кабміну про обмеження роботи ресторанів і ТРЦ оскаржили в суді
Читать на русском

До ОАСК надійшов позов від підприємця з Одеської області.

Рішення Кабінету міністрів України про введення обмеження роботи закладів громадського харчування, а також розважальних центрів, оскаржили в суді. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Окружного адміністративного суду Києва.

Як свідчать дані з сайту ОАСК, позов надійшов від підприємця з Одеської області.

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов підприємця з Одещини до Кабінету Міністрів України. Позивач просить визнати протиправними встановлені Урядом до 24 квітня 2020 року обмеження щодо роботи закладів харчування та розважальних центрів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що йдеться, зокрема, про постанову Кабміну №211 від 11 березня 2020 року "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) в частині щодо заборони суб’єктам господарювання до 24 квітня 2020 року приймати відвідувачів в закладах харчування, торгівельно-розважальних центрах, інших закладах розважальної діяльності, а також фітнес-центрах, закладах культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

На думку позивача, уряд порушив конституційне право особи на здійснення підприємницької діяльності в той день, коли ухвалив вищезазначену постанову.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Як повідомляв APnews, Верховна Рада дозволила ФОП не платити єдиний соцвнесок два місяці.

Новини партнерів

Агресивні пасажири та урізана зарплатня: водії громадського транспорту масово скаржаться на "карантинну роботу"
Великдень онлайн: Кличко пояснив представникам всіх конфесій, як проводити богослужіння