Рішення Апеляційного суду про скасування арешту Януковичу у справах Майдану нічого не означає - адвокат

Рішення Апеляційного суду про скасування арешту Януковичу у справах Майдану нічого не означає - адвокат
Читать на русском

Це рішення суду не стосується заочного вироку екс-президенту, яким він засуджений до 13 років позбавлення волі.

Київський апеляційний суд скасував заочний арешт екс-президента України Віктора Януковича. Таке рішення суд виніс за результатами засідання 16 листопада у справі №824/2734/2020 розгляду апеляційних скарг в інтересах Віктора Януковича.

Однак таке рішення суду не стосується заочного вироку екс-президенту, яким він засуджений до 13 років позбавлення волі. Про це APnews повідомляє з посиланням на пояснення адвоката Олега Шрама.

"Сьогоднішнє рішення не стосується заочного вироку Януковичу, винесеного Оболонським районним судом Києва 24 січня 2019 і залишеного в силі Київським апеляційним судом 2 жовтня цього року, яким він засуджений до 13 років позбавлення волі", - заявив Олег Шрам.

І пояснив, що мова йде про скасування ухвали слідчого судді Печерського районного суду Києва, яким Януковичу на стадії досудового розслідування за клопотанням слідчого було обрано запобіжний захід у справі Майдану.

За словами адвоката, це рішення суду про скасування арешту нічого не означає. Воно стосується лише одного з епізодів і по факту не передбачає істотних змін у ситуації, що склалася. А вирок Януковича зовсім недавно був залишений в силі.

Раніше APnews писав, що ДБР повідомило про підозру Януковичу і двом колишнім міністрам.

Новини партнерів

Ще одна вакцина від COVID-19 виявилася ефективною більше, ніж на 90%
У МОЗ розповіли, кого з українців першими вакцинуватимуть від COVID-19 і скільки це буде коштувати