РФ створить 20 військових частин у відповідь на «дії НАТО»

РФ створить 20 військових частин у відповідь на «дії НАТО»
Читать на русском

"Дії наших західних колег руйнують систему безпеки у світі і змушують нас вжити заходів адекватної протидії", - заявили в Міноборони РФ,

Міністерство оборони РФ створить 20 нових військових частин і з'єднань на території Західного військового округу. Про це повідомляє APnews з посиланням на главу відомства Сергія Шойгу.

На думку міністра, в західному напрямку зростає "військова загроза НАТО": нарощується інтенсивність польотів стратегічної авіації та присутність бойових кораблів з крилатими ракетами, а також "зростає число навчань".

«Дії наших західних колег руйнують систему безпеки у світі і змушують нас вжити заходів адекватної протидії. Ми постійно вдосконалюємо бойовий склад військ. До кінця року в Західному військовому окрузі буде сформовано близько 20 з'єднань і військових частин», - заявив Шойгу.

Глава Міноборони РФ також додав, що ці організаційні заходи «синхронізовані з постачанням сучасного озброєння і військової техніки»; зокрема у 2021 році планується поставити близько 2 тис. одиниць зброї у війська.

Раніше APnews повідомляв, на полігонах бойовиків «ЛДНР» зафіксували сотні одиниць військової техніки.

Новини партнерів

"Працює в Офісі президента та використовує плівки у своїх політичних іграх". Луценко розповів, хто організатор "плівок Медведчука"
У Білорусі опозиція на чолі з Тіхановською готує масові мітинги проти "режиму Лукашенка"