РФ проти ідеї Кравчука про зміну країни для засідань ТКГ, - Лавров

РФ проти ідеї Кравчука про зміну країни для засідань ТКГ, - Лавров
Читать на русском

На думку Кремля, Київ використовує затримання Романа Протасевич в Мінську для того, щоб «ухилитися» від мінських домовленостей.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров відреагував на пропозицію глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука перенести засідання «мінської групи» до іншої країни. Про це повідомляє APnews.

"Що стосується заяви пана Кравчука, в принципі, він, звичайно, глава делегації, але не йому вирішувати, як буде далі працювати контактна група. Контактна група створена в контексті пакету документів, який був схвалений на саміті в Мінську в лютому 2015 року та потім затверджений резолюцією РБ ООН ", - cказав російський міністр.

Сергій Лавров також додав, що Київ буцімто використовує затримання Романа Протасевича для того, щоб «ухилитися» від мінських домовленостей.

"Я б все-таки не плутав сюжети, якщо, звичайно, українська сторона не хоче знайти який-небудь привід, щоб ухилитися остаточно від виконання своїх обов'язків. Сподіваюся, Франція і Німеччина, як співавтори мінських домовленостей, не дозволять це зробити", - зазначив дипломат.

Раніше APnews повідомляв, Кравчук назвав дві країни, куди можна перенести переговори ТКГ з Мінська.

Новини партнерів

У Конго бойовики ІДІЛ обезголовили 22 жителів села, серед яких жінки та діти - їх тіла розкидали в джунглях
У Бухаресті вулицю, де розташоване посольство Білорусі, хочуть перейменувати на честь Протасевича