РФ готує провокації на Донбасі для введення військ під виглядом миротворців - розвідка

РФ готує провокації на Донбасі для введення військ під виглядом миротворців - розвідка
Читать на русском

РФ доручила своїм дипломатам приготуватися до "висвітлення та роз'яснення" світовій спільноті інформації про нібито агресивних дій України

Російська Федерація готує комплекс заходів для провокації українських військових уздовж лінії зіткнення в Донбасі. Про це повідомляє APnews з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

У розвідці відзначили, що в РФ планують розширити військову присутність на території так званих "ДНР" і "ЛНР". Для цього введуть регулярні військові підрозділи нібито для "захисту російських громадян в ОРДЛО".

"Крім того, не виключається спроба просування російських окупаційних військ углиб території України", - зазначено в повідомленні.

Крім того, РФ доручила своїм дипломатам приготуватися до "висвітлення та роз'яснення" світовій спільноті інформації про нібито агресивних дій України і "миротворчі" заходи Москви.

Як раніше повідомляв APnews, Україна на засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі 14 квітня запропонує РФ "пасхальне перемир'я". Вона передбачає повернення в режим припинення вогню на Великдень.

Новини партнерів

Голова НБУ Шевченко задекларував 27,5 млн гривень прибутку за рік і "космічні" суми на рахунках
В Україні пенсіонерів переведуть на картки