Резніков заявив, що вибори в ОРДЛО пройдуть за спеціальним законом і будуть позачерговими

Резніков заявив, що вибори в ОРДЛО пройдуть за спеціальним законом і будуть позачерговими
Читать на русском

Окремий закон про порядок проведення місцевих виборів буде ухвалено після деокупації Криму

Віце-прем'єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що місцеві вибори на території тимчасово окупованих окремих районів Донецької та Луганської областей будуть проводити за спеціальним законом. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Резнікова в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

За його словами, строк виборчої кампанії становитиме 60 днів.

"У разі проведення чергових виборів на виборчу кампанію відводиться 90 днів. А на позачергових виборах, – а саме про них ітиметься, оскільки чергові місцеві вибори були у 2015 році, але вони не відбулися на території ОРДЛО – кампанія триває 60 днів. Тобто, коли буде ухвалений Верховною Радою закон про позачергові вибори в ОРДЛО, це буде спеціальний закон", - пояснив Резніков.

Також він уточнив, що не дивлячись на те, що українська влада хотіла б, щоб місцеві вибори 2020 року відбулися на всій території країни, це можливо тільки після того, як розв'яжуть питання безпеки, про які йдеться в Мінських угодах.

Резніков додав, що окремий закон про порядок проведення місцевих виборів буде ухвалено після деокупації Криму.

Як повідомляв APnews раніше, командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа заявив, що ВМС готуються до повномасштабної військової конфронтації з Російською Федерацією.

Карлос Такам переміг Джеррі Форреста одноголосним рішенням суддів
"Шахтар" зіграє проти "Вольфсбурга" в Україні

Новини партнерів