Рєзніков пояснив, чому Зеленський прибрав Фокіна з переговорів по Донбасу

Рєзніков пояснив, чому Зеленський прибрав Фокіна з переговорів по Донбасу
Читать на русском

Олексій Резніков зазначив, що до Вітольда Фокіна жоден з членів української делегації не сумнівався в тому, з ким воює Україна на Донбасі.

Вітольда Фокіна прибрали зі складу української делегації в Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі, тому що його позиція не відповідала поглядам влади. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву віце-прем'єр-міністра - міністра з питань тимчасово окупованих територій Олексія Рєзнікова в ефірі телеканалу Україна 24.

"Його позиція, яку він висловлював, вона не відповідає тактиці ведення переговорів, вона не відповідає ідеології української делегації. Тому президент прийняв це рішення", - заявив Рєзніков.

При цьому він нагадав, що до Фокіна жоден з членів української делегації не сумнівався в тому, з ким воює Україна на Донбасі.

"Я так думаю, що, як мінімум, в українській делегації до цього моменту не було ніякого сумніву, що йде війна між Україною і Російською Федерацією, що агресором є РФ", - підсумував міністр.

Як повідомляв APnews, Зеленський вивів Фокіна зі складу української делегації ТКГ по Донбаcу через його неоднозначні заяви та позицію.

Новини партнерів

Не коронавірусом єдиним. Соціолог пояснив аномально низьку явку на виборах
У Білорусі затримано сотні учасників загальнонаціонального страйку в перший же день