Резерв Сороса: Німченко розповів, чи буде голосувати ОПЗЖ за Саакашвілі

Резерв Сороса: Німченко розповів, чи буде голосувати ОПЗЖ за Саакашвілі
Ексклюзив
Читать на русском

Німченко уточнив, що ОПЗЖ виступає проти кандидатури Саакашвілі на посаду віце-прем'єр-міністра України

Депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Василь Німченко пов'язав те, що законопроект про зміни до закону про Національне антикорупційне бюро України не був розглянутий на засіданні Ради в п'ятницю, 24 квітня, зі спробами "угруповання Сороса" утриматися при владі. Про це він розповів в ексклюзивному коментарі APnews.

"На сьогоднішній день все угруповання Сороса, ідеологія Сороса намагається втриматися при владі, намагається втриматися в структурах влади, щоб через зовнішній вектор керувати нашою країною, суверенною по Конституції. Однак ми бачимо, що йде пряме зовнішнє управління, "вашингтонський обком" в дії. Будемо так образно його називати", - заявив Німченко.

Народний депутат також назвав третього президента Грузії, колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі "резервами Сороса".

"Саакашвілі з'являється на горизонті, це резерви Сороса. Є пан Чумак, який теж звідти, є Рябошапка, це все соровскі, їх вибили зараз зі структур державних, з дверей прибрали, вони спробують, напевно, через вікно", - додав він.

Німченко уточнив, що ОПЗЖ виступає проти кандидатури Саакашвілі на посаду віце-прем'єр-міністра України.

"Як може бути кандидатура взагалі Саакашвілі? Слово" кандидатура ", і куди кандидатура? Це чергові підступи заокеанських наших друзів в лапках. Конкретно - це ті платформи, які побудовані в структурах нашої влади по ідеології Сороса, які проплачені, так звані грантоїди", - заявив народний депутат.

Новини партнерів

ДБР викликало екс-президента Януковича на допит
Німченко звинуватив Нефьодова в недоотриманні 25% коштів до бюджету