"Репортери без кордонів" назвали санкції проти каналів Медведчука "ескалацією інформаційної війни"

"Репортери без кордонів" назвали санкції проти каналів Медведчука "ескалацією інформаційної війни"
Читать на русском

Там не пояснили, чому так довго мовчали щодо цієї ситуації.

Міжнародна організація із захисту прав журналістів "Репортери без кордонів" 26 лютого оприлюднила заяву про введення РНБО санкцій проти телеканалів лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука. Там такий крок України назвали "ескалацією інформаційної війни", передає ZN.ua.

У заяві також йде мова про стурбованість організації щодо рішення позбавити три прокремлівські канали ліцензії на мовлення протягом наступних п'яти років.

Там рішення влади зв'язали зі зловживанням своїми повноваженнями і закликали Україну поважати свої міжнародні зобов'язання.

«Ми засуджуємо цю ескалацію інформаційної війни, - заявила Жанн Кавелье, керівник відділу Східної Європи та Центральної Азії в RSF. - Хоча бажання боротися з пропагандою законне, воно не виправдовує використання цензури, і заборона цих телеканалів обов'язково посилить насильство проти журналістів. Це порушення свободи вираження порушує міжнародні зобов'язання України. Ми вимагаємо від влади знайти інші шляхи, щоб зберегти незалежність і плюралізм засобів інформації».

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Відключення мовлення телеканалу "Перший Незалежний" - це повний провал і фіаско влади, - Костинський
У Сумах дві неповнолітні дівчинки наковталися пігулок і самі зателефонували в швидку