Реформа судів та заборона пластикових пакетів: які законопроекти розгляне Рада наступного тижня

Реформа судів та заборона пластикових пакетів: які законопроекти розгляне Рада наступного тижня
Читать на русском

Президент заявив, що судова система у тому форматі, в якому вона сьогодні існує, вже довела свою непридатність

На сьогоднішній нараді за участю президента, голови ВР, прем’єр-міністра, керівників парламентських комітетів та представників уряду обговорювались законопроекти, які Верховна Рада має розглянути наступного пленарного тижня. Серед них, зокрема, реформа судової системи.

Про це APnews пише з посиланням на прес-службу ОП.

Президент наголосив, що судова система у тому форматі, в якому вона сьогодні існує, вже довела свою непридатність - українці не довіряють судам, а сама інституція є “надто корумпованою та надто хиткою”.

Повідомляється, що також було розглянуто блок економічних законодавчих ініціатив. Зокрема, Верховній Раді буде запропоновано завершити голосування пакету законопроектів щодо підтримки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями ( «інвестиційних нянь»). Закон передбачатиме державний захист та юридичну допомогу закордонним інвесторам, які ініціюватимуть інвестиційні проекти від 20 мільйонів євро.

Крім того, учасники наради обговорили законодавчі ініціативи у сфері екології. А саме законопроект щодо зменшення використання пластикових пакетів та заміни їх на такі, що розкладаються.

Про останній законопроект APnews вже писав раніше. Він передбачає, до речі, штрафи до 8500 гривень. А от реформа судової системи - одна з вимог МВФ для наступного траншу.

Читайте також:
"Жорстоко і недоречно": Нардеп Качура розгромив однопартійців за ідею штрафувати за пластикові пакети

Новини партнерів

Перша країна в світі схвалила однодозову COVID-вакцину Johnson&Johnson
Зайнятися обміном полонених з ОРДЛО в 2014 Медведчуку запропонував особисто Порошенко - Потьомкін