“Реферат, зібраний по шматочках”: політолог пояснив, що не так зі зверненням Зеленського

“Реферат, зібраний по шматочках”: політолог пояснив, що не так зі зверненням Зеленського
Ексклюзив
Читать на русском

Звернув експерт увагу також і на те, що Зеленський використовував так званого суфлера.

Сьогоднішнє звернення Зеленського дає зрозуміти, що компетентним за рік він не став, і вже не прагне. Про це APnews сказав політолог Володимир Воля.

"В цілому, під час його виступу була тільки реакція на висловлювання критиків. Це не був звіт про виконану роботу. Це була відповідь опозиції, яка складається з представників колишньої влади, яка постійно інформаційно нападає на Зеленського. Все, про що він говорив (про Туреччину, зовнішню політику, про розвиток оборонного сектора або зарплати медиків) - було просякнуте емоціями, які з'явилися у відповідь "Європейській солідарності" за всю їх критику. Тому інакше назвати цей виступ, як реакцією на критику опонентів, я не можу", - сказав Володимир.

Політолог також зазначив, що сам текст промови виглядав як "реферат, зібраний по шматочках". Звернув експерт увагу також і на те, що Зеленський використовував так званого суфлера.

"Стратегічного бачення самого Президента я не побачив. Таке враження, що всі відповідальні за свій напрямок зробили по фрагменту в його послання і вийшов реферат. Цей виступ Президента - текст, який був прочитаний їм. Якби Зеленський говорив експромтом, навіть з підготовкою, він би не говорив так складно. У підсумку, вийшло звернення цього "колективного суфлера", який більш компетентний у багатьох питаннях, ніж Зеленський. Виглядає це як суміш реального і ілюзій", - підкреслив експерт.

На думку Володимира Волі, Зеленський досі не розібрався в багатьох питаннях, тому звертається за допомогою до компетентних (як він вважає) людей, хоча вони часто підсовують Зеленському "сумнівні" ідеї.

"З його виступу я побачив, що Президент не став більш компетентним, і не прагне. Його "реферат" продемонстрував, що думка Президента в багатьох питаннях - не його думка. Він прислуховується до інших людей, вважаючи, що вони компетентні, хоча вони часто йому підсовують ідеї, які виглядають сумнівно", - зазначив експерт.

Читайте також:
5 питань Зеленському очима політологів. Що НЕ сказав Президент в "зверненні до нації"

Новини партнерів

У Києві пенсіонерка вистрибнула з вікна четвертого поверху лікарні, де лікують пацієнтів з COVID-19
Промоутер Василя Ломаченка назвав умову для реваншу українця проти Теофімо Лопеса