Редкач познущався над Ломаченком: "Російські православні спецслужби навчили Васю танцювати чечітку"

Редкач познущався над Ломаченком: "Російські православні спецслужби навчили Васю танцювати чечітку"
Читать на русском

Нібито процитував Лопеса і додав трохи від себе.

Український боксер в напівсередній вазі Іван Редкач продовжує тролі Василя Ломаченка після поразки Теофімо Лопесу. Цього разу Іван розмістив цитату від імені Лопеса про загрози Ломаченко перед боєм. Про це APnews повідомляє з посиланням на Instagram Редкача.

Перш ніж привести цитату, яку Редкач опублікував в пості, варто обмовитися - немає джерела, який підтверджує, що слова справді були сказані Лопесом. Та й сам Редкач вже постил цитату Дениса Берінчика, яка виявилася фейком.

"Ломаченко говорив, що я буду відповідати за свої слова в ринзі, але виходить, що він немічний карлик, і не стримав своє слово. Він обіцяв мене затягнути в глибоку воду, але сам захлинувся в своїх сльозах. Лом, тобі повинно бути соромно перед двором, в якому тебе вчили тримати слово. Лом, ти слабак, і не заслуговуєш реваншу", - нібито заявив Лопес.

Пізніше до цієї цитати Редкач додав пару слів від себе, супроводивши їх фото з бою між українцем і американцем. На фото захоплений момент, коли ноги Ломи скористалися, і Редкач не міг не відреагувати на це: "Теофімо Лопес, ласкаво просимо в Україну. Російські православні спецслужби, судячи з усього, таки навчили Васю танцювати чечітку", - заявив Іван.

View this post on Instagram

"Ломаченко говорил что я буду отвечать за свои слова в ринге, но получается что он немощный карлик и не сдержал своё слово! Он обещал меня затянуть в глубокую воду, но сам захлебнулся в своих слезах! Лом тебе должно быть стыдно перед двором в котором тебя учили держать слово! Лом ты слабак и не заслуживаешь реванша!" @teofimolopez @teofimolopezsr welcome to Ukraine ?? «русские православные спецслужбы, судя по всему, таки научили Васю танцевать чечётку»???

A post shared by Ivan El Terribel Redkach (@ivan_redkach_11) on

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Редкач, який поставив на поразку Ломаченка в бою з Лопесом, заробив непогані гроші. Частину виграшу він вже пообіцяв витратити на школу-інтернат в Броварах.

Новини партнерів

Голова КСУ придбав у Криму земельну ділянку за законами РФ та не задекларував її - "Схеми"
Кабмін витратить гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали