Редакція APnews вітає Президента Федерації дзюдо України Михайла Кошляка з днем народження

Редакція APnews вітає Президента Федерації дзюдо України Михайла Кошляка з днем народження
Читать на русском

«Меценат року» в категорії «Кращі спортивні досягнення Дніпра» за підсумками 2015, 2016, 2017, 2018 років Михайло Кошляк святкує 50-річчя!

27 лютого відзначає день народження Михайло Анатолійович Кошляк - український бізнесмен, меценат і президент Федерації дзюдо України, багаторазовий призер Чемпіонатів світу і Європи з дзюдо, засновник і почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «Всесвіт».

"Ми вітаємо з днем ​​народження людину, яка вкладає душу в розвиток дзюдо в Україні і щиро переживає за його імідж в світі. Могутнього вам здоров'я, сил і терпіння, миру і добра. Продовжуйте ще десятки років радувати нас своїм оптимізмом, добрим серцем і крутими спортивними результатами. Нехай попереду вас чекає ще безліч яскравих і успішних подій, а всі мрії неодмінно збудуться ", - редакція APnews.

Довідка

У 2010 році Михайло Кошляк разом зі своїм тренером Олександром Ленкова створив спортивний клуб «Дзюдо-Дніпро». Пріоритетним напрямком в роботі клубу став розвиток дитячого спорту. На даний момент СК «Дзюдо-Дніпро» - один з найпотужніших клубів дзюдо в Україні. Його відділення є не тільки в Дніпрі, а й в Новомосковську, Синельниковому, Нікополі, Покрові, Марганці, Кривому Розі.

У 2013-му Михайло Кошляк був обраний президентом міської Федерації дзюдо Дніпропетровська. Через 2 роки очолив ще й Федерацію дзюдо Дніпропетровської області.

В кінці 2019 року за думку авторитетного українського суспільно-політичного журналу «Новий час» Михайло Кошляк увійшов до списку ТОП-30 найвпливовіших жителів Дніпра (11 місце).

З 2017 року був обраний віце-президентом Федерації дзюдо України.

12 жовтня 2020 одноголосно був обраний президентом ФДУ.

З 2020 року депутат Дніпропетровської обласної ради VIII скликання.

За підсумками 2015 року, 2016 2017, 2018 років був визнаний «Меценатом року» в конкурсі «Кращі спортивні досягнення Дніпра».

Редакція APnews вітає Президента Федерації дзюдо України Михайла Кошляка з днем народження

Новини партнерів

"Це було прогнозовано". Адвокат Стерненка стверджує, що підстав для його арешту не існує
Під звуки вибухів прихильники Стерненка згорнули бунт біля ОГП, - відео