Разумков жорстко осадив нардепа Третьякову через скаргу на зарплату в 42000 гривень

Разумков жорстко осадив нардепа Третьякову через скаргу на зарплату в 42000 гривень
Читать на русском

Дмитро Разумков вважає, що у всіх має бути гідна зарплата

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що заробітна плата народних депутатів відповідає нормальному рівню оплати праці в Україні. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву політика під час виступу в парламенті.

"Гідний рівень оплати праці повинен бути у всіх. Так само й у народних депутатів України ... Але він повинен бути відповідним до тих рівнів доходів та заробітних плат, які отримує суспільство. Я думаю, що ні для кого з народних депутатів, які зараз працюють у Верховній Раді, не були несподіванкою ті зарплати, які ми сьогодні отримуємо. Я думаю, що немає такої людини, який говорив би, що "мені вистачає" або "не хочеться більше", - заявив Разумков.

При цьому він вказав, що депутати повинні адекватно оцінювати свою роботу.

"Я думаю, що треба адекватно оцінювати свою роботу та оцінювати роботу інших. При тому рівні заробітних плат, які є сьогодні в державі, я думаю, що зарплата народних депутатів ... вона відповідає нормальному рівню оплати. Багато питань бере на сьогодні на себе держава, бюджет. У мене таких питань не виникає ", - підсумував спікер парламенту.

Як раніше повідомляв APnews, народний депутат від фракції "Слуги народу" та керівниця комітету соцполітики Галина Третьякова поскаржилася на розмір зарплати парламентаріїв.

Новини партнерів

Мендель про "вагітність від Зеленського": Деякі люди платили б за такий піар
На одному з пляжів Запорізької області бабуся купала онука на повідку